rdx token
 
 

RODEX - spółka jawna z siedzibą w Radomiu działająca od 2001 roku. Właścicielami firmy są Sławomir Byzdra i Szymon Pyrka.

W początkowej fazie działalności Rodex oferował w sprzedaży detalicznej i hurtowej przede wszystkim rowery popularne. Konsekwentne rozwijanie firmy zaowocowało otwarciem w 2006 roku profesjonalnego salonu rowerowego, którego powierzchnia ekspozycyjna przekracza 600 m kw. Obecnie Rodex oferuje w ciągłej sprzedaży około 500 rowerów różnych typów i - co szczególnie ważne - rozmiarów. W salonie rowerowym Rodex można kupić produkty marek: Trek, Kelly's, Gary Fisher, Kross. W ofercie znajdują się także komponenty z karbonu marki RDX, której Rodex jest właścicielem i jedynym przedstawicielem na Polskę. Klientom o mniej zasobnych portfelach firma nadal oferuje rowery popularne.

W salonie Rodex znajdą dla siebie niemal wszystko początkujący cykliści i pasjonaci rowerów szosowych oraz MTB poszukujący drogich, wyspecjalizowanych komponentów i części najbardziej uznanych światowych marek. Chcąc jak najbardziej dostosować swoją ofertę do potrzeb miłośników cyklistyki Rodex oferuje: mapy i przewodniki rowerowe, uchwyty samochodowe do rowerów, specjalistyczną odzież oraz pełną obsługę serwisową.

Od 2007 roku spółka współorganizuje comiesięczne, bezpłatne wycieczki rowerowe pod nazwa "Jazda z Miasta!". Turystyczne wypady do Puszczy Kozienickiej sąsiadującej z Radomiem cieszą się dużym powodzeniem i gromadzą każdorazowo od 200 do 400 osób.